Rus spor yıldızları konforlu seyahat etmeyi sever. Bu nedenle, bir sonraki araba her zaman onları garajda bekler, bu birkaç yıl boyunca bir tane olabilir veya kıskanılacak bir oranda değişebilir. Ama bu yüzden sevdikleri arabayı sürmek için yıldızlardırlar. Örneğin, birçok ünlü sporcunun dinlenmeyi sevdiği böyle bir kayak merkezine sadece bir gezi için bir araba satın almak mümkündür.

1

Birçok sporcu çok fazla öne çıkmak istemez. Ama çoğunlukla hala genç. Zaten daha popüler olan ve sporda çok şey başarmış olanlar daha prestijli arabaları karşılayabilir. Belki de yabancı meslektaşlarınki kadar lüks değiller, ama aynı zamanda dikkate değer. Sonuçta, bu ulaşım aracı çok önemlidir ve her zaman sahibinin durumuna ve karakterine göre seçilir.

Yani ünlü hokey oyuncusu Ovechkin'in bir Mercedes-Benz'i var ve birden fazla. İki tanesine sahip, ancak her biri güç ve rahatlık açısından tamamen farklı. Ayrıca başkenti dolaşmayı sevdiği bir BMW'si var.

Ünlü patenci Yulia Lipnitskaya, Olimpiyat Oyunlarından sonra bir Mercedes arabası aldı, ancak annesi hala kullanıyor. Ama yine de, yakında Julia sürecek. Ayrıca Adelina Sotnikova, garajda onu bekleyen arabanın tıpatıp aynısını aldı.

Ünlü futbolcu Igor Akinfeev, Mercedes-Benz'i diğer tüm arabalara tercih ediyor. Ancak prensip olarak, çoğu Rus futbolcu çok fazla öne çıkmamayı ve sağlam ama yine de şık Audi, BMW ve Porsche markalarını seçmeyi tercih ediyor.

Arkadaşlar, bugün sosyal ağlar aşırı popülerlik kazandı. Ve Instagram'ı tanıtmakla ilgileniyorsanız, gerekli tüm bilgileri tam olarak İnternet kaynağından alabilirsiniz https://smmtouch.com/tr/instagram-begeni-satin-al.

Kostya Tszyu, hareketli ve şık arabaları tercih ediyor. Bu nedenle garajında ​​bir Porsche Cayenne, Bentley Arnage, Range Rover ve hatta bir Corvette var. Tüm araçlar farklı yerlerdedir ve farklı durumlar için kullanılır. Kimisinde tek başına kimisinde şoförlü. Ve özellikle uçuştan sonra her zaman rahat ve konforludur.

Maria Sharapova, hediye olarak bir Porsche Panamera aldı. Ve atlet bu yeniliği halka sundu, çünkü özellikle Mary'nin onuruna yapıldı. Karbon fiber kapı eşiklerinde bile sporcunun isminin gravürü görülebiliyor.

Artık birçok sporcu ünlü dünya markalarına binmeyi tercih ediyor. Ve bu hiç de şaşırtıcı değil. Kalite ve konfor her zaman takdir edilmektedir. Bu nedenle, bir araba seçerken, bu tür parametreler tarafından yönlendirilirler. Arabaları, özellikle yeni ve sıra dışıysa, her zaman dikkat çeker. Sonuçta, gerçekten ünlü sporcular hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek ve onlara daha yakın olmak istiyorsunuz.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.