Якщо ви вирішили замовити банер, важливо розуміти, які характеристики впливають на його ціну. Розглянемо 5 факторів, виходячи з яких складається вартість банера:

I. МАКЕТ
Друк на банері починається з розробки його макета. Комп'ютерну модель банера можуть створити наші дизайнери. Вартість розробки включається в ціну продукту.

Також друк банерів Львів, приймає готові макети, які перевіряються і відправляються в друк. У разі необхідності макет допрацьовується нашими дизайнерами.

II. МАТЕРІАЛ
Для виробництва банерів використовуються матеріали з різними характеристиками:

Frontlit - матеріал з матовою поверхнею для одностороннього друку.

Backlit - матеріал, який пропускає світло для світлових конструкцій (рекомендується друк в два прогони, щоб при підсвічуванні не втрачалася насиченість кольору).

Blackout - непрозорий матеріал, який блокує світло за рахунок внутрішнього шару чорного кольору. Використовується при двосторонньому друці.

Mesh-Net - банерна сітка, структура якої знижує вітрове навантаження для усунення ефекту «вітрила». Використовується для великогабаритних виробів.

Ми друкуємо на трьох видах матеріалів - литому банері, ламінованому банері та на текстилі. Від обраного матеріалу залежить вартість готового банера.

III. ФОРМАТ
Єдиного формату для банерів немає, проте виділяють 3 найпоширеніших:

3×6 м;
4×12 м;
5×10 м.
Можливості нашої друкарні дозволяють надрукувати банер будь-якого формату.

IV. ДРУК
Спосіб друку, який також впливає на ціну, вибирається в залежності від формату і призначення банера.

Сольвентний друк - підходить для зовнішньої реклами і короткострокових акцій.

УФ-друк - підходить для довготривалих рекламних акцій (стійкий до впливу сонячних променів і снігопадів) та інтер'єрних рішень (без запаху).

Прямий друк сублімації по тканині - зберігає прекрасну якість зображення при будь-яких погодних умовах, не пахне і легко монтується.

V. Постпресс
В процесі постпрессу віддруковане полотно можна просто порізати, а можна повністю підготувати до монтажу.

У другому випадку ми підвертаємо краї, проварюємо підкоміри, формуємо кишені, з'єднуємо частини зображення поліграфічним зварювальним апаратом (для брендмауерів) і набиваємо люверси. Також ми можемо надати банеру фігурну форму.

Чим більше постдрукарський операцій, тим вище ціна і тим менше клопоту особисто для вас.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.